Masz pytanie?
SubskrypcjaGaleria prac

W mojej galerii prezentuję prace wykonane w różnych okresach. Są one poszukiwaniem formy, faktury, koloru. Ceramiczne prace są w większości wykonane w okresie studiów. Był to czas bardzo aktywny i twórczy. Pełen eksperymentów i zabaw ale także okres, w którym kształtował się mój styl, mój twórczy wizerunek. To jest wycinek drogi, którą idę. Czasem zbaczam z drogi poszukując nowych bodźców. Można tutaj także znaleźć kilka witraży, które zrobiłam, mozaikę czy także malowane emalią. Wszystkie parace są bardzo bliskie mojemu sercu. 

Zapraszam :)

 

 

 • Kostka, glina szamotowa

  Moja Ceramika

  W mojej galerii z prac ceramicznych są produkty wykonane w różnych okresach. Są one wykonane z różnych rodzajów gliny, szkliwione różnymi szkliwami. Niektóre są odlewane w formie inne lepione od ręki lub odciskane w formie. Zabawa, radość, eksperyment ... Zapraszam do obejrzenia!

 • mozaika szklana

  Moje Szkło

  Prace, które znajdują się tutaj są wykonane ze szkła. Jest kilka witraży, mozaika i malowane emailą. Bardzo ciekawe doświadczenie, które pozwoliło ciut zbliżyć się do szkła. Materiału, który jest niezwykle piękny ale też bardzo wymagający. Myślę, że w przyszłości wrócę do odkrywania tych technik, które mnie ogromnie intrygują.

 • nuno filcowy szalik

  Unikatowy Filc

  Filcowe produkty znajdujące się w tym dziale są sprzedane. Istnieje możliwość składania zamówień specjalnych na produkty, które nie są już dostępne. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegułów. Proszę pamiętać, że każdy filcowy produkt jest niepowtarzalny i nie ma możliwości odtworzyć go w 100%. Może być podobny ale nigdy nie będzie identyczny.

Facebook