Masz pytanie?
SubskrypcjaModny filc - Sklep

Nuno filcowe szale i filcowe dodatki są doskonałym asortymentem na każdy dzień. Filc wyróżnia się swoim niepowtarzalnym urokiem. Filcowy szal może być niezwykle delikatny na lato lub otulać swoim ciepłem w jesienne czy zimowe dni. Filcowane czapki i filcowane płaszcze są także wspaniałym dodatkiem w ubiorze nietuzinkowej pani. Może także stanowić unikatowy prezent dla bliskiej osoby, także dla mężczyny. Moją ulubioną techniką jest filcowanie na mokro techniką nuno filcu, filcowanie na tkaninie. Można tworzyć maleńkie rzeczy niczym rzeźby a także wielkie przedmioty. Praca z wełną jest dla mnie ogromnie ekscytująca. Jest to materiał, który stwarza ogromne możliwości przy tworzeniu rozmaitych faktur. Większość rzeczy farbuję samodzielnie dzięki czemu mogę uzyskać niepowtarzalne kolory. Różne odcienie mieszają się ze sobą, przenikają...Uwielbiam filcowanie. Jestem bardzo podekscytowana tworząc ciągle to nowe filcowe przedmioty.

 

Moja galeria - "Unikatowy Filc":

http://aleksandrawiniarska.com/pl_unikatowy-filc,50.html

Proszę o przestrzeganie "Instrukcji Prania" wyrobów filcowych:

http://aleksandrawiniarska.com/pl_instrukcja-prania,62.html

 

 

 

 • DSC_0212[1].jpg

  Filcowa biżuteria

  Filcowa, nuno filcowa biżuteria wykonana z wełny merynosów, jedwabiu i innych naturalnych włókien. Ozdobiona szklanymi koralikami lub też nie. Wykonana w pojedynczych egzemplarzach. Można znależć tu filcowe naszyjniki, filcowe kolczyki, filcowe broszki i inne piękne przedmioty wykonane ręcznie.

 • DSC_0014[1].jpg

  Filcowe czapki

  Filcowe, nuno filcowe czapki o pięknych formach. Wykonane z wełny merynosów, jedwabiu i innych naturalnych włókien. Filcowa czapka, beret są idealnym dodatkiem do ubioru na każdy dzień. Urozmaicają wygląd i nadają uroku. Można je nosić na wiele sposobów, bawiąc się fikuśną formą. 

 • Aleks-Design-385[1].jpg

  Filcowe dodatki

  Modne filcowe dodatki wykonane ze wełny merynosów, jedwabiu i innych naturalnych włókien.
  Są ponadczasowe, wyróżniają się ciekawą formą i piękną fakturą i kolorem.

 • Aleks-Design-128[1].jpg

  Filcowe szaliki i narzuty

  Filcowe szale i narzuty wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak wełna australijskich merynosów, jedwabiu, bawełny, lnu i innych naturalnych włókien. Wyróżniają się piękną fakturą i kolorystyką. Są idealnym dodatkiem do każdego stroju.

 • Aleks-Design-307[1].jpg

  Filcowe ubrania

  Nuno filcowe ubrania o pięknych i nietypowych formach. Wyróżniają się w tłumie i nadają bardzo oryginalnego wyglądu. Filcowe płaszcze wykonane z wełny merynosów i jedwabiu. Mają piękną, drapowaną fakturę, są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Można znaleźć tutaj filcowe płaszcze, filcowe kurtki, nuno filcowe sukienki, filcowe spódnice, a także inne filcowe rzeczy.

 • il_570xN.704345801_ijpn[1].jpg

  Kocham notować...filcowe notesy

  Filcowe notesy, filcowe albumy na zdjęcia, filcowe foldery, a także inne. Piękne faktury i kolory będą doskonałym dodatkiem na Twoim biurku, w Twojej torbie. Sprawią unikatowy prezent komuś bliskiemu. Są milutkie w dotyku. Filcowe notesy mogą być w linie lub czyste. 

Facebook